MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10313359
nr 1031 3359
Byrå
1890-tal, valnöt, längd: 113 cm, djup: 56 cm, höjd: 86 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.200 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 april 2016
kl 19:49:01
17/4 23:54:44